پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:فرزندان خود را به كسب سه خصلت تربيت كنيد: دوستى پيامبرتان و دوستى خاندانش و قرائت قرآن.
حدیث

همخوانی کتاب «دیوانگان ثروت ساز» در کتابخانه شفق

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
همخوانی کتاب «دیوانگان ثروت ساز» در کتابخانه شفق

کتاب«دیوانگان ثروت ساز» از نوشته های دارن هاردی در قالب نشست ادبی «لذت داستان» با حضور علیرضا حاجیان چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه ساعت 17 در کتابخانه فرهنگسرای شفق همخوانی و بررسی می شود.  


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای شفق؛ نویسنده این کتاب فنون زندگی در دوران جدید را با هوشمندی و در قالب مسیر پرپیچ وخم کارآفرینی و داستان های واقعی و جذاب آن به مخاطب نشان می دهد.

قطار وحشتی که دارن هاردی برای کارآفرینان ترسیم می کند و پیچ وخم های لرزه آورش را معرفی می کند، همان اصول و مهارت های زندگی در این دوران تازه است که مثل قطار وحشت، بالا و پایین های عجیب و غریبی دارد و گاهی به آن جا می رسد که فراتر از ترس می رود و می شود آن چه نباید بشود. منتها این قطار وحشت مثل قطار وحشت شهربازی ها نیست که بتوان نادیده اش گرفت و از کنارش به آرامی رد شد و رفت. این قطار وحشت، همان زندگی در دوران جدید است که دیر یا زود، ما را مسافر خود می کند و اسیر پیچ و خم های اش.

همخوانی و بررسی کتاب «دیوانگان ثروت ساز» با  هدف ارتقا فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.

علاقه مندان جهت حضور در برنامه یاد شده به کتابخانه فرهنگسرای شفق واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان21 بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88706869 تماس حاصل فرمایند.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار برگزیده
تعداد بازدید 10 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات